Слухати

700 переселенців можуть опинитись на вулиці через борги за оренду

25 травня 2016 - 14:00
Мова йде про 15 центрів компактного проживання
700 переселенців можуть опинитись на вулиці через борги за оренду / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє «Донбас-SOS» з посиланням на останнє дослідження Кластера з питань житла ООН.

«Більшість переселенців не мають можливості отримувати субсидії, так як центри компактного проживання не реєструють людей як жителів за адресами реєстрації центру», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що найчастіше в центрах відсутнє обладнання для вимірювання використаного кількості води, газу та інших комунальних послуг на людину.

«Для місць компактного проживання переселенців використовувались заклади, що існували до початку конфлікту (будинки для людей похилого віку, притулки, школи-пансіонати, лікарні, санаторії, літні табори, гуртожитки, комунальні квартири і т.д.). Також створювалися спеціальні заклади, такі як модульні містечка, орендовані будинку, переобладнані для колективного розміщення тощо», — говориться у дослідженні.

Більшість переселенців проживають в центрах компактного проживання, що знаходяться на території Київської (23%), Донецької (17%), Харківської (13%), Одеській (13%) і Дніпропетровській (11%) областей. 73% жителів таких центрів складають жінки і діти.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+