Слухати

«Громадське радіо» презентувало стратегію розвитку

25 травня 2016 - 17:25
Cьогодні, 25 травня, «Громадське радіо» провело презентацію cтратегії на 2020 рік та поділилося своїми останніми здобутками із членами Національної Ради України з питань телебачення і радіомовлення
«Громадське радіо» презентувало стратегію розвитку  / Новини на Громадському радіо

На зустрічі  головний редактор Кирило Лукеренко, директор ПГО  ТРК «Громадське радіо» Олександр Бузюк та редакторка Ірина Славінська розповіли про плани щодо розвитку мережі мовлення по всій Україні. Задля цього вже зроблені наступні кроки:

  • отримано дві нові частоти: у м. Дніпро - 73,46 УКХ та м. Шпола - 1056  МГц Черкаської області;
  • подано лист на прорахунок нових частот у Маріуполі, Костянтинівці, Підгорівці і Попасній.

Серед подальших планів, «Громадське радіо» має на меті взяти участь у конкурсі на мовлення на адміністративному кордоні з Кримом, а також подати лист на прорахунок частот і в інших містах і регіонах України. Аби покращувати мовлення на Донбасі, «Громадське радіо» планує створити постійні кореспондентські пункти у Краматорську, Маріуполі та Сєвєродонецьку. 

Крім того, члени правління наголосили на тому, що пріоритети радіостанції залишаються незмінними:
«Найголовніше для нас забезпечувати слухачів якісними новинами і аналізом подій, що відбуваються навколо. Ми плануємо співпрацювати з суспільним мовленнями і прямувати до того, аби стати четвертим каналом суспільного радіо», — заявив Кирило Лукеренко, головний редактор «Громадського радіо». 

1.jpg

«Громадського радіо» презентує стратегію розвитку радіостанції // Національна Рада України з питань телебачення і радімовлення
«Громадського радіо» презентує стратегію розвитку радіостанції
Національна Рада України з питань телебачення і радіомовлення

Представники Національної Ради України з питань телебачення і радіомовлення повідомили, що вони зацікавлені в тому, аби «Громадське радіо» і надалі подавали новини не профільтровані через інтереси влади, бізнесменів чи політиків по всій Україні, зокрема і для мешканців прифронтових територій, східних та південних кордонів. Вони подякували журналістам «Громадського радіо» за мовлення в зоні АТО та об’єктивне висвітлення подій відповідно до журналістських стандартів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+