Слухати

Савченко вручили «Золоту Зірку» Героя України

25 травня 2016 - 16:49
Нагороду Надії Савченко вручив Президент України Петро Порошенко
Савченко вручили «Золоту Зірку» Героя України / Новини на Громадському радіо

«Ми чекаємо повернення додому Солошенка,  Сєнцова і Кольченко, а також багатьох українців, які є заручниками Російської федерації».

Кроки по звільненню надії Савченко були б неможливими без Мінських домовленостей», — сказав Президент.

«Дякую сестрі що воювала, не було б в мене такої сестри, я була б мертва. Нас будуть чути, тому що ми українці. Ми клали за це життя і ми цього досягнемо. Я прошу вибачення перед загиблими хлопцями за те, що я досі жива. Я не стану говорити про людей погано, я не хочу передати вам свою лють. Я сподіваюся що з тих почуттів в мене виникне мудрість. Я хочу, щоб люди хотіли міру. Дуже добре, що є Мінські домовленості, ми зробимо все щоб вони виконувалися. Хочу передати привіт россиянам, хочу сказати їм, що з колін треба вставати. А нам треба не дати їм прийти сюди. Я буду працювати над тим, хто полонений який залишився живим повернувся домой. Слава Україні», — заявила Надія Савченко.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+