Слухати

Міністр інформполітики визнав, що «Миротворець» порушив закон

26 травня 2016 - 11:02
Керівництво сайту «Миротворець» порушило закон, публікуючи дані журналістів
Міністр інформполітики визнав, що «Миротворець» порушив закон / Новини на Громадському радіо

Про це в інтерв’ю Ліга.net повідомив міністр інформаційної політики Юрій Стець:

«Там точно мало місце порушення закону про персональні дані … Але з самим сайтом теж не все просто. Очевидно, що Інтернет сьогодні жодним чином не регулюється жодним законом. Соцмедіа на кшталт (соцмережі) Facebook взагалі не можна регулювати, це неможливо і безглуздо. Якщо створити юридичну норму про регулювання інтернет-публікацій, журналісти відразу будуть говорити про те, що це утиски свободи слова або спроби якимось чином впливати на право журналістів на професію», — сказав Юрій Стець.

На його думку, не можна отримувати акредитацію у так званих «ЛНР» та «ДНР». Але з іншого боку, зазначив Юрій Стець, якби там не працювали журналісти, не було б інформації, відеодоказів, що там присутні російські військові. І ці матеріали тепер будуть представлені в Гаагзькому суді.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+