Слухати

На Луганщині відновлюється залізничний рейс, скасований 2014 року / Новини на Громадському радіо

На Луганщині відновлюється залізничний рейс, скасований 2014 року

26 травня 2016 - 11:51
Поїзд «Кондрашевська-Лантратівка» від станції Кондрашевська в Станиці Луганській 29 травня вирушить у свій перший рейс після скасування в 2014 році

Про це пише informator.lg.ua з посиланням на заступника голови Луганської обласної державної адміністрації Юрія Клименка.

За словами Клименка локомотив і два вагони були доставлені на станцію Кондрашевська в Станиці Луганській через територію Російської Федерації.

Поїзд з’єднає п’ять північних районів Луганської області: Станично-Луганський, Новоайдарський, Старобільський, Білокуракинський і Троїцький.

За даними закритого джерела видання, у четвер 26 травня, поїзд пройде по всьому маршруту для перевірки функціонування всіх служб на ділянці Кондрашевська-Лантратівка.

Також планується крім пасажирського відновити і вантажний рух за маршрутом. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+