Слухати

Після продовження санкцій Путін може призупинити процес обміну — Фейгін

26 травня 2016 - 15:19
Фейгін рекомендує вести перемовини про всіх політв'язнів одним пакетом, за його словами "матеріал для обміну", тобто російські військовослужбовці в Україні є
Після продовження санкцій Путін може призупинити процес обміну — Фейгін / Новини на Громадському радіо

Адвокати Савченко не впевнені, що звільнення їх підзахисної покладе початок звільненню інших українських політв’язнів у Росії. 

«Може вплинути, а може й ні. Начебто якась з’явилася практика. З іншого боку, після продовження санкцій Путін може призупинити процес обміну. Запросто може таке бути. Тому що зараз вже все політв’язні пройшли обидві інстанції», — заявив Фейгін.

«Потрібно вирішувати всі інші кейси разом, а не як одну Савченко. Я точно знаю, що тут є ще російські військовослужбовці в Україні. Матеріал для обміну є»,  — додав він.

За його словами, він вважав, що Путін не піде на помилування.

«Тому що це треба якось пояснити накрученому електорату (ваті). Але тим не менше, виявилося, що в російському громадянському суспільстві можна вкрасти і помилувати, без оглядки на суспільство», — додав він.

За словами адвоката, в Росії немає закону про помилування, на відміну від України.

«Помилування через прохання родичів  — такого ще жодного разу не було», — прокоментував Фейгін.

Він також наголосив, що прохання про помилування не є фактом визнання провини.

Адвокати Cавченко припускають, що її звільнення пов’язане з самітом G7.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+