Слухати

У Харкові пройдуть безкоштовні курси англійської для волонтерів та бійців АТО

26 травня 2016 - 14:42
Курси будуть проходити 30-31 травня у Харкові
У Харкові пройдуть безкоштовні курси англійської для волонтерів та бійців АТО / Новини на Громадському радіо

Про це «Громадському радіо» розповів Олег Оберніхін керівник центру. За його словами, курси розраховані на довгострокову перспективу та залучення не тільки бійців АТО та волонтерів, а й їхніх сімей.

oleg_obernihin.jpg

Олег Оберніхін // Громадське радіо
Олег Оберніхін
Громадське радіо

«30-31 травня у нашому центрі ми починаємо англомовні курси для учасників АТО та волонтерів. Курси спрямовані в першу чергу на учасників АТО і, якщо ця людина до нас близька, приймає участь у наших програмах, то ми на майбутнє маємо запрограмувати, щоб і члени їх сімей приходили до нас. Тобто це жінки або діти», — розповів він.

Якщо учасник пропустить 2 заняття — він буде автоматично відрахований.

«Ми хотіли б, щоб люди, які приходять до нас, не просто сприймали це, як безкоштовні курси, а тут будуть жорсткі правила. Якщо ви пропустили одне чи два заняття, то маєте бути відраховані з нашої групи. Друге, всі матеріали потрібно роздруковувати самостійно. Це не важкі правила, але вони дуже важливі для викладача», — сказав Олег Оберніхін.

Програма курсів спрямована на розмовну мову та побудована у вигляді подорожі.

«Зараз ми робимо обмеження в 15 учасників однієї групи, як для дорослих, так і для дітей. А за часом ми плануємо, що це буде програма на один рік. Програма буде спрямована на розмовну англійську мову. Це англійська мова для тих, хто подорожує», — сказав він.

Для участі потрібно написати власний телефон під публікацією, яка розташована у групі «Серце воїна».

«На Facebook к нашій групі «Серце воїна» є оголошення, у коментарях до якого потрібно залишити

свій номер телефону і отримати підтвердження для участі», — говорить Оберніхін.

У майбутньому Центр розвитку «Серце воїна» планує проводити подібні курси для дітей.

«Ми ще плануємо для себе, ми зараз ведемо переговори, про створення курсів англійської для дітей. Тобто діти волонтерів та учасників АТО можуть прийти і навчатися англійській в ігровій формі», — розповів Олег Оберніхін.

Більше інформації можна знайти на сторінці Центру «Серце воїна» у Facebook або за номером телефону: 067-407- 35-09 ( Оберніхін Олег Анатолійович).

Катерина Кадер з Харкова для «Громадського радіо».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+