Слухати

У штабі АТО пояснили, хто стріляв вночі у Краматорську

26 травня 2016 - 16:12
Напередодні журналіст Громадського радіо Дмитро Пальченко повідомив, що вночі у Краматорську було чути постріли. Де-хто з людей повідомив, що бачив спалахи в небі. Це сталось близько 01.00 та 03.30
У штабі АТО пояснили, хто стріляв вночі у Краматорську / Новини на Громадському радіо

За словами журналіста, такі ж звуки чули жителі Дружківки.

Спікер штабу АТО Антон Миронович так прокоментував нічні постріли у Краматорську:

«Це була підготовка розрахунків протиповітряної оборони, щоб протидіяти прольотам безпілотників бойовиків».

Він зазначив, що останнім часом загострилась ситуація з безпілотниками у Слов’янську.  Через це сили протиповітряної оборони, які відповідають за протидію безпілотникам проводять посилені тренування не тільки на передовій, а й в оперативно-тактичному тилу. 

Миронович підкреслив, що військові намагаються зробити навчання максимально безшумними.

В той же час їх не попереджають, коли саме проходитимуть ці заходи, щоб вони могли оперативно адекватно на них відреагувати. Тобто це може бути і перша, і третя години ночі. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+