Слухати

«Червоний Хрест» роздав допомогу безпритульним переселенцям у Слов’янську

27 травня 2016 - 18:57
Гігієнічні і продуктові набори отримали 66 осіб
«Червоний Хрест» роздав допомогу безпритульним переселенцям у Слов’янську / Новини на Громадському радіо

У Слов’янську переселенці, що не знайшли постійного місця проживання, отримали гуманітарну допомогу від Міжнародного комітету Червоного хреста. Роздача допомоги пройшла в центрі для безпритульних, розповіла «Громадському радіо» співробітник Слов’янського офісу Міжнародного Комітету «Червоного Хреста» Наталія Василюк.

«Це швидше виняткова роздача, бо 99% наших проектів ми здійснюємо безпосередньо вздовж лінії конфлікту. Тобто для тих людей, які безпосередньо і більш сильно страждають від ситуації, яка склалася на сході України. Основна допомога відбувається там. Роздача, яка була в Слов’янську сьогодні, спрямована на переміщених осіб, які періодично бувають в центрі для безпритульних», — заявила Наталія Василюк. 

Гігієнічні і продуктові набори отримали 66 осіб.

Представник міжнародного комітету «Червоного Хреста» додала, що на Донбасі «Червоний Хрест» працює і на контрольованій, і на непідконтрольній українському уряду території.

Крім продуктів, волонтери виплачують місцевим жителям матеріальну допомогу.

Раніше в ефірі «Громадського радіо» голова Печерської РДА розповів про гуманітарні вантажі від столичних чиновників на Схід України.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+