Слухати

Український марсолет таки виграв приз глядачів у конкурсі NASA

27 травня 2016 - 10:48
"Mars Hopper" виграв приз глядацьких симпатій, перемігши в номінації "Вибір людей". Всього в цій категорії фахівцями було попередньо відібрано 128 проектів
Український марсолет таки виграв приз глядачів у конкурсі NASA / Новини на Громадському радіо

Український проект марсолета Mars Hopper зайняв Перше місце в конкурсі NASA Space App Challenge. Про це учасники проекту повідомили на своїй сторінці в Facebook. Ідея унікальна тим, що для пересування марсольоту пропонують використовувати природні ресурси Марса. 

Його колега Павло Правдюк розповів «Громадському радіо», що розмах крил марсольоту 8,5 метрів, а вага 200 кілограмів. Він також повідомив, що в команді «Громадське радіо» винахідників марсолета сім учасників, серед них є школярка.

Як повідомляє офіційний сайт NASA, «Mars Hopper» виграв приз глядацьких симпатій, перемігши в номінації «Вибір людей». Всього в цій категорії фахівцями було попередньо відібрано 128 проектів.

Раніше «Громадське радіо» публікувало розгорнуте інтерв’ю з винахідниками «Mars Hopper».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+