Слухати

Вісім емоційних цитат Надії Савченко

27 травня 2016 - 15:02
Українська військова, народний депутат Надія Савченко розповіла чим займатиметься найближчим часом, пояснила своє ставлення до російських спецназівців та звернулась до Путіна
Вісім емоційних цитат Надії Савченко / Новини на Громадському радіо

«Мені байдуже, де захищати Україну. Чи я піду на поле бою, якщо завтра почнеться гарячий бій, я знаю, що повинна бути там, не тут, я піду туди і стану в перші ряди. Якщо я знаю, що я зараз зроблю більше тут, я докладу зусиль, щоб зробити все, що можливо, тут», — відповіла Надія Савченко на запитання щодо найближчих планів.

«Я заради того, щоб витягнути кожного нашого готова говорити з самим чортом, якщо це допоможе! Я не відкидаю ніяких  механізмів, я не говорю, не йти на контакт з сепаратистами. Я так не думаю. Я буду йти на контакт з усіма. Але це не означає, що ми поручкалась, пообнімались, завтра — подружилась і ми вже зробили завтра Україну на пополам. Ні. Але я буду йти на контакт з людьми для того, щоб подіяло», — відповіла українська військова  на запитання про визволення заручників.

«Я не дала себе згноїти у своєму житті! Нічим моє життя, не було легке і до цих двох років. І я не згнию далі. Я не держусь за це місце, за корито, за крісло. Я буду жити так, щоб зробити щось своїм життям, те, що я хотіла, те, що ми всі хотіли!», — Савченко про те, як бачить себе у політиці.

«Якби ми були ми українці, ми б порозумілись. Дуже багато радників у нас і нам не дадуть своїм розумом думати. Зараз вибори не можуть бути тому, що у нас не закритий кордон України. Поки ми українці не станемо думати в вирішувати самі, вибори не можливі», — висловили народний депутат свою думку щодо виборів на непідконтрольній території.

«Є якісь слова, які людей лякають, людей лякає слово війна. І хтось, можливо думає, що війну не назвати війною, або назвати, наприклад, операцією або місією, або, навіть, святом, від цього зміниться її суть. Ні, не зміниться. Війна така, яка вона є…Для мене це — війна. Ворог — Росія. Щоб ви розуміли, є противники, що задурені Росією: сепаратисти або ополченці, а є ворог — це Росія. Це — російські військові, солдати, люди зі зброєю, які прийшли вбивати мене. Я так само буду стріляти в нього», — так Надія Савченко відповіла, на питання: «Що таке АТО

«Напевно було б дуже добре, якби кожна політична партія взяла б по одному політв’язню українцю в Росії. І ми б показали, що ці люди, які у нас є Героями, в Росії вони вважаються злочинцями і сидять по в’язницях. Ми всі там герої!», — прокоментувала Надія Савченко те, що «Батьківщина» прийняла її до своїх лав і вона стала народним депутатом.

«Що сказати Путіну? Відчепись від України! Відчепись від кожної країни, в яку ти вчепився! Залиш собі своє царство, не мордуй своїх людей! Не знущайся над росіянами Життя два не проживеш. Здохнеш все одно і ми всі теж помремо. Тому живи гідно, як людина. Перестань не давати жити іншим», — з цими словами Надія Савченко звернулась до Путіна.

«Вони хотіли поспілкуватися зі мною і точно також я хотіла б поспілкуватись з ними. Я в цьому, навіть не сумніваюсь, бо ми в’язні, ми бійці і нам в принципі є про що поговорити. Якби ми з ними зустрілися, як нас передавали, я б їм сказала: «Ви попали в таку сам у м’ясорубку. Я розумію. Але, річ в тому…ще раз прийдеш на мою землю, з зброєю вбивати мій народ, кадик рвати буду голими руками», — народний депутат  Надія Савченко про те, що б сказала росіянам Олександру Олександрову і Євгену Єрофеєву при зустрічі. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+