Слухати

Поні не хотів переправлятись через керченську переправу і активно чинив опір

28 травня 2016 - 16:36
Як зазначають очевидці, подія сталась 26 травня. На переправі з'явилась дівчина з чорним поні. Тварина почала брикатись і не хотіла заходити на паром
Поні не хотів переправлятись через керченську переправу і активно чинив опір / Новини на Громадському радіо

Дівчині допомагали оператори ТОВ «Морська дирекція», суднова команда порома і навіть пасажири», — повідомив Керчь.ФМ постійний читач.

За словами працівників переправи, проблема була не тільки в тому, щоб тварина зайшла на паром, але і в тому, як його білетувати.
 
«Справа в тому, що його не можна вважати ні водієм, ні пасажиром, ні вантажем, — а окремого тарифу для осла на переправі немає», — розповіли співробітники переправи.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+