Слухати

Засуджений в Росії Олександр Кольченко зустрівся з матір'ю

28 травня 2016 - 18:44
Ув'язнений в Росії кримчанин Олександр Кольченко зустрівся з матір'ю, яка отримала можливість триденного побачення з сином.
Засуджений в Росії Олександр Кольченко зустрівся з матір’ю / Новини на Громадському радіо

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила мати іншого політв’язня Геннадія Афанасьєва.

«Лариса Кольченко вийшла з триденного побачення з Сашею. Втомилася. Радісна. Нагодувала. Поцілувала. Говорено-переговорено. Дивились разом новини про Надю . Саша передав: «Слава Україні!». Дякую активістам, членам ГНК (Громадська наглядова комісія — прим.), всім, хто допоміг Ларисі, допомагає Саші в Челябінську і Копейску», — написала в Facebook Ольга Афанасьєва.

Олександр Кольченко — активіст лівих організацій Криму. Заарештований російською окупаційною адміністрацією Криму в 2014 році за звинуваченням в антиросійській діяльності.

25 серпня у Ростові-на-Дону Олександра Кольченка було засуджено до 10 років позбавлення волі у колонії суворого режиму.

Міжнародне товариство «Меморіал» визнало Олександра Кольченка політичним в’язнем у Росії.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+