Слухати

Боєць, який сьогодні потрапив у дніпровську лікарню, — в комі

30 травня 2016 - 15:34
До обласної клінічної лікарні імені Мечникова поступило 12 бійців. Вісім із них — тяжкопоранені, — розповів  головний лікар ОКЛ ім. Мечникова Сергій Риженко
Боєць, який сьогодні потрапив у дніпровську лікарню, — в комі  / Новини на Громадському радіо

sergiy_ryzhenko_0.png

Сергій Риженко //
Сергій Риженко

«С пятницы по настоящее время поступило 12 человек: 8 крайне тяжелых в отделении реанимации. Все они идут на поправку, кроме одного бойца, который доставлен сегодня, он в коме-3: крайне тяжелый и с проникающим ранением головы. В настоящее время врачи больницы Мечникова борются за его жизнь», — зазначив лікар. 

Як стало відомо кореспонденту “Громадського радіо”, чотирьох поранених після огляду перенаправили до військового шпиталю. Переважна кількість бійців мають поранення мінно-вибухового характеру.

Маргарита Кримова з Дніпра для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+