Слухати

Київським рятувальникам можуть перекрити водопостачання

30 травня 2016 - 13:23
ПАТ «Київенерго» може відключити Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у місті Києві від гарячого водопостачання через борг більше двох мільйонів гривень
Київським рятувальникам можуть перекрити водопостачання / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє телеканал «112-Україна» з посиланням на прес-службу «Київенерго».

Серед найбільших боржників також фігурують: Управління державної автомобільної інспекції Головного Управління  МВС України в м. Києві, Управління адміністративними будинками Державного управління справами, Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського, Державна фіскальна служба України, Управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації. Їх борг також складає понад два мільйони гривень.

«ПАТ «Київенерго» після реалізації усіх процедур із врегулювання дебіторської заборгованості за теплоенергію починає відключати бюджетні організації столиці від гарячого водопостачання. Серед найбільших боржників, яким вже найближчими днями може бути відключено послугу гарячого водопостачання, — 110 установ та організацій, що фінансуються з державного бюджету, а також близько 90 установ, фінансування яких здійснюється з місцевого бюджету (міського та районних бюджетів Києва)», —  йдеться у повідомленні.

За інформацією компанії, загальна заборгованість бюджетних установ та організацій на 1 травня сягнула 206 млн гривень. 

«За 4 місяці вона зросла майже у 3 рази. Так, борг за теплову енергію установ та організацій, фінансування яких здійснюється з державного бюджету, на 1 травня 2016 р. становив 146,4 млн гривень, а заборгованість установ та організацій, фінансування яких здійснюється з міського та районних бюджетів столиці – 59,5 млн грн», — уточнюється у повідомленні.

Всього через заборгованість планується відключення від постачання гарячої води 200 бюджетних установ.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+