Слухати

У Керчі комунальники витягли бруд з річки і розкидали його по тротуару

30 травня 2016 - 10:03
Після очищення річки Мелек-Чесмі в Керчі робочі залишили витягнуте з води сміття на тротуарі
У Керчі комунальники витягли бруд з річки і розкидали його по тротуару / Новини на Громадському радіо

До редакції сайту Керчь.ФМ постійний читач поскаржився на сміття, залишене після очищення річки Мелек-Чесмі на Вокзальному шосе.
 
«Робочі залишили після очищення на тротуарі калюжі з мулу і купи очерету. Вчора йшов дощ і пройти по тротуару було неможливо через такої роботи», — зазначив керчанин.

smittya_na_troturari2.jpg

Сміття на тротуарі // kerch.fm
Сміття на тротуарі
kerch.fm

Також він розповів, що на іншому тротуарі, де можливо було пройти, робочі залишили трактор і керчанам доводилося його обходити по мокрій траві і бруду.

21 травня річку Мелек-Чесмі робочі чистили за допомогою екскаватора. Тоді представник фірми-підрядника пообіцяв, що сміття відвезуть, як тільки з нього стече вода. Раніше річку чистили вручну.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+