Слухати

Віце-адмірал РФ, причетний до розколу України, отримає безоплатного адвоката

30 травня 2016 - 17:38
Печерський райсуд задовольнив клопотання Головної військової прокуратури щодо спеціальнго досудового розслідування кримінального провадження за підозрою головнокомандуючого Чорноморським флотом РФ
Віце-адмірал РФ, причетний до розколу України, отримає безоплатного адвоката / Новини на Громадському радіо

Про це «Громадському радіо» повідомив військовий прокурор Руслан Кравченко, який веде цю справу

«Командуючий Черноморським флотом Російської Федерації обґрунтовано підозрюється у тому, що він в період з 20.02.2014 року по 21.03 2014 умисно вчинив злочинні дії з метою зміни меж території та державного кордону, підбурював до вчинення державної зради, організовував вчинення дій, спрямованих на пошкодження об’єктів, які мають важливе оборонне значення. Спланував та підготував та прийняв безпосередню участь у веденні агресивної війни проти України», повідомив він.

Він додав, що на зараз  підозрюваний Олександр Вітко від досудового розслідування переховується, не залучив адвокатів до захисту своїх інтересів.

Через це Головна військова прокуратура звернулась до регіонального центру з надання безоплатної первинної правової допомоги у місті Києві для забезпечення захисника. 

Таким чином російський віце-адмірал отримає в Україні державного адвоката.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+