Слухати

Викрадену у голландському музеї картину принесли до посольства Нідерландів

30 травня 2016 - 18:58
невідомий приніс до посольства Королівства Нідерланди у Києві, картину авторства Іzaak Ouwater «Nieuwstraat in Hoorn», 1784 року.
Викрадену у голландському музеї картину принесли до посольства Нідерландів / Новини на Громадському радіо

Про це на ФБ-сторінці повідомляє журналіст Слідство.Інфо Любомир Ференс. 

За його інформацією, власник картини нещодавно приніс її мистецтвознавцю щоб дізнатись, хто її автор, яка її вартість та художня цінність. Та з’ясувала і повідомила власнику, що картина належить до викраденої десять років тому колекції.

Тоді чоловік вирішив повернути картину законним власникам.

До нього картина потрапила у якості подарунку кілька років тому і весь цей час зберігалась у нього вдома.

Вона у поганому стані, потребує реставрації. 

«Посольство Королівства Нідерланди у Києві планує провести якнайшвидше експертизу щодо автентичності картини. Наразі працівники дипломатичної структури готують відповідні звернення до українських та голландських правоохоронних органів. Якщо експертиза підтвердить те, що картина справді належить до викраденої колекції з міста Горн, то цей витвір мистецтва вже буде п’ятим, знайденим в Україні», — пише журналіст.

14 березня в СБУ повідомили, що знайдено 4 картини, які були викрадені в січні 2005 року з голландського музею. Всього було викрадено 24 картини 16-17 століття і близько 70 виробів зі срібла.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+