Слухати

Абітурієнти із зони АТО матимуть квоти не до всіх вишів — міністр

31 травня 2016 - 16:40
Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич розповіла про умови вступної компанії до вищих навчальних закладів абітурієнтів із зони проведення АТО і так званої «сірої зони»
Абітурієнти із зони АТО матимуть квоти не до всіх вишів  — міністр / Новини на Громадському радіо

За її словами, без здачі зовнішнього незалежного тестування вони можуть вступити до вишів, які складають окремий список. Це заклади, які були евакуйовані з непідконтрольної території, а також ті, що знаходяться на території Донбасу, підконтрольній українській владі, пишуть Новини Донбасу.

Гриневич також зазначила, що квот на вступ до інших вишів України у абітурієнтів із зони проведення АТО не буде. Вона підкреслила, що на базі тих вищих навчальних закладів, хто зареєструвався в Донецькій і Луганській області (території, підконтрольні України) будуть створені освітні центри в яких абітурієнти зможуть отримати нормальний документ про отримання середньої освіти. Документи будуть формуватися на основі атестатів, які видали угруповання «ЛНР» і «ДНР», а також за результатами іспитів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+