Слухати

«Чорна бухгалтерія»: за що регіонали платили більше $1 000 000?

31 травня 2016 - 16:05
«Громадське радіо» відсортувало з опублікованої на «УП» так званої чорної бухгалтерії «Партії регіонів» за частину 2012 року лише ті розписки, які склали мільйон доларів та вище: це 24 пункти
«Чорна бухгалтерія»: за що регіонали платили більше $1 000 000? / Новини на Громадському радіо

Найбільше грошей «ПР», з опублікованих журналістами «УП» даних, йшло на семінари (2,9 млн. доларів та 2,7 млн. доларів) та Дніпропетровську область  (2,2 млн. доларів за червень). Також в «Партії Регіонів», якщо вірити таблиці «УП», у розписках містяться мільйони на зв’язок, страхування авто, командировки. В 2 млн. доларів обійшлася доставка газети «Время регионов».

В майже 1,6 млн. доларів — стаття в газеті «Факти».  Архів за вказане у розписках число можна подивитися на сайті, проте невідомо, чи там міститься стаття, яка була в газеті. 

Також у розписці зазначений мільйон  на виробництво ролика «Хаос та безладдя». 

partiya_regioniv.png

Мільйона бухгалтерія ПР // «Громадське радіо»
Мільйона бухгалтерія ПР
«Громадське радіо»

«Громадське радіо» передавало, що журналісти «УП» опублікували чорну бухгалтерію «ПР»: мільйони йшли на хабарі ЦВК. У ЦВК офіційно коментувати інформацію відмовилися.

Ініціатори викладення даних запевняють, що не роблять це під певну подію, в той час в ЦВК вважають, що це робиться з метою зірвати довибори у Верховну Раду.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+