Слухати

До Тристоронньої контактної групи увійде колишній член групи по Придністров'ю

31 травня 2016 - 14:01
У політичній підгрупі тристоронньої контактної групи по врегулюванню ситуації на Донбасі почав роботу колишній посол України в Молдові, колишній заступник секретаря РНБО Сергій Пирожков
До Тристоронньої контактної групи увійде колишній член групи по Придністров’ю / Новини на Громадському радіо

Про це у вівторок повідомив екс-президент, представник України в тристоронньої контактній групі Леонід Кучма, передає «Українська правда».

«Сьогодні туди вже полетить ще одна людина в якості експерта, Пирожков Сергій Іванович. Він віце-президент Національної академії наук. Останнім часом він працював послом багато років, був членом групи щодо Придністров’я. Так що він в таких процесах розбирається», — заявив він.

При цьому Кучма зазначив, що стан здоров’я директора Національного інституту стратегічних досліджень Володимира Горбуліна ускладнює йому роботу в політичній підгрупі тристоронньої контактної групи.

Колишній посол України в Білорусі Роман Безсмертний вирішив припинити роботу в підгрупі з політичних питань у тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі.

В квітні розпочала свою роботу в групі координатор виборчих і парламентських програм громадянської мережі «Опора» Ольга Айвазовська.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+