Слухати

Купувати вживані авто тепер можна в рази дешевше

31 травня 2016 - 14:17
Відповідний закон про зменшення податку на купівлю вживаних автомобілів підтримала сьогодні Верховна Рада. За такі зміни у вівторок проголосували 237 депутатів
Купувати вживані авто тепер можна в рази дешевше / Новини на Громадському радіо

За законом суттєво зменшиться ставки акцизного податку на купівлю вживаних автомобілів. Норма може почати діяти вже з 1 липня, повідомляє ВВС.

Для прикладу, зараз на вживаний автомобіль з об’ємом двигуна до тисячі кубічних сантиметрів, з якого зараз при ввезенні в Україну стягується акцизний податок у розмірі майже 1,5 євро за кубічний сантиметр, пропонується стягувати всього 10 євро центів за кубічний сантиметр.

Таким чином, сума акцизного податку для такого автомобіля складатиме не більше ста євро при нинішній 1,5 тисячі євро.

Строк дії пільгової купівлі — до 31 грудня 2018 року.

Закон не стосується машин, які «мають походження з країни, визнаної державою-окупантом згідно із законом України та/або визнаної державою-агресором по відношенню до України згідно із законодавством, або ввозяться з території такої держави-окупанта (агресора) та/або з окупованої території України, визначеної такою згідно із законом України», а також вироблених до 1 січня 2010 року.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+