Слухати

На Донеччині волонтери та школярі розфарбовують автобусні зупинки / Новини на Громадському радіо

На Донеччині волонтери та школярі розфарбовують автобусні зупинки

31 травня 2016 - 11:26
Школярі та волонтери кажуть, що планують розфарбувати світ, почали із села Іллінівка Костянтинівського району. Фарбу та усе необхідне приладдя  надали київські волонтери

«Ми плануємо розфарбувати наше життя по максимуму. Усі зупинки, які зможемо розфарбувати, розфарбуємо. Це перша ластівка. Дітям подобається, вони щасливі. Жодних завдань діти не отримували. Вони малюють, що хочуть: квіточки, метелики, сонце, людей — що малюють діти на всій планеті», — говорить волонтерка Олена Науменко.

Що малювати, школярам не казали. Кожен обрав до душі. Хтось  малює тризуб, сонце, синє небо, квіти, а дехто героїв мультфільмів.

kvity_na_zupynci.jpg

 Квіти на зупинці // «Громадське радіо»
Квіти на зупинці
«Громадське радіо»

«Просто захотілося зробити село красивішим, яскравішим, я прийшла допомогти намалювати сонце, квіточки», — ділиться школярка Каріна.

Художник-волонтер Юлія Кашина намалювала ластівку у вигляді стилізованого тризуба. Аби усі бачили, що тут — українська земля.

«Тут ластівка буде з тризубом зі стрічкою, сподіваюся, вдасться зробити надпис «Слава Україні», — розповідає Юлія.

lastivka_u_vyglyadi_tryzuba.jpg

 Ластівка у вигляді тризуба // «Громадське радіо»
Ластівка у вигляді тризуба
«Громадське радіо»

Попереду у волонтерів ще кілька зупинок у селах району та у Костянтинівці. Учасники проекту «Діти миру» прагнуть, аби навкруги  було красиво, а на зупинках громадського транспорту був присутній ще й український колорит.

Наталя Поколенко з Донеччини для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+