Слухати

Плотницький боїться, що з «ДНР» завезуть неякісне м'ясо

31 травня 2016 - 13:37
Для цього на межі у трьох так званих пунктах митного контролю буде проводитись ветеринарний контроль
Плотницький боїться, що з «ДНР» завезуть неякісне м’ясо  / Новини на Громадському радіо

Відповідне доручення дав ватажок «ЛНР» Ігор Плотницкий так званому «начальнику служби ветеринарної медицини» Наталії Грабко, повідомляє прес-служба Плотницького.

Він вважає, що служба ветеринарної медицини взмозі виділити трьох осіб зі свого штату для ветконтролю на пунктах пропуску.

«Нам ні в якому разі не можна допустити проникнення в Республіку епідемій і неякісного продукту. Люди з Митного комітету перевірятимуть якість м’яса і сала не будуть, тим більше що вони не фахівці в цій справі», — підкреслив Плотницкий.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+