Слухати

В «ЛНР» заявили про чисельні порушення на шахтах

31 травня 2016 - 10:21
В непідконтрольній Брянці Луганської області працівники так званої «генпрокуратури ЛНР» заявляють про низку порушень на шести шахтах
В «ЛНР» заявили про чисельні порушення на шахтах / Новини на Громадському радіо

Перевірки пройшли на шахті «Ломоватська», а також підприємствах «Інтер технології», «Центруголь», «Виробничо-комерційне підприємство»,  «Вагонремсервіс СТ», «Форватер і К», і філії шахти «Вергулівська», пишуть «Новини Донбасу».

«Основними порушеннями є не укомплектованість електрослюсарями, машиністами підйому, прострочених засобах пожежогасіння, видавалися наряди на проведення робіт на одну зміну, а роботи продовжувалися в інші зміни», — йдеться в повідомленні.

За підсумками перевірки призупинено роботу на шахті «Ломоватська», філії шахти «Вергулівська», підприємствах «Центругль» і «Інтер технології».

За результатами перевірки визнано винними 4 посадові особи цих вугледобувних підприємств.

Всі чотири підприємства були оштрафовані на загальну суму 2040 рублів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+