Слухати

ВР звільнила від призову військовозобов’язаних, чиї родичі загинули в зоні АТО / Новини на Громадському радіо

ВР звільнила від призову військовозобов'язаних, чиї родичі загинули в зоні АТО

31 травня 2016 - 11:42
Верховна Рада України звільнила від призову за мобілізацією військовозобов'язаних, близькі родичі яких загинули або пропали безвісти під час проведення антитерористичної операції

Відповідний законопроект 4482 у цілому підтримали 284 народних депутата.

Перед цим 286 парламентаріїв проголосували за документ за основу, повідомляє телеканал 112-Україна.

Зазначається, що прийнятий закон вносить доповнення до частини другої статті 23 закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», відповідно до яких встановлено, що військовозобов’язані, які мають близькі родичі (чоловік, дружина, син, дочка, батько, мати, дід, бабуся або рідний (повнорідні, неповнорідні) брат чи сестра) загинули або пропали безвісти під час проведення АТО, не підлягають призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період. Разом з тим, зазначені особи можуть бути покликані в разі їх згоди.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+