Слухати

Жителі села на Харківщині могли отруїтись агрохімікатами, — прокуратура

31 травня 2016 - 22:33 152
Таку попередню інформацію Громадському радіо повідомила прес-секретар прокуратури Харківської області Віта Дубовик

Як з’ясувалось під час досудового розслідування, тракторна бригада, яка залишила у селі «КАМАЗ» з цистерною з невідомою рідиною, належить одному з товариств з обмеженою відповідальністю, яке займається виробленням агропродукції.

«На даний момент проведено великий обсяг слідчих дій. Були проведені обшуки, вилучені проби як самого речовини з цього автомобіля, так і проби ґрунту», — повідомила Віта Дубовик.

Зараз, за її словами, взяті проби направлені на експертизу.

Крім того, триває опитування місцевих жителів та очевидців, переглядається відео, зняте селянами.

Вона підтвердила, що шестеро людей отруїлись. Втім зараз ще встановлюється щодо тих, хто звертався до лікарні за амбулаторною допомогою.

 Під час розмови слідчими, люди повідомили, що начебто це підприємство зберігало такі ж хімікати неподалік дитячого садка. Ці інформація також перевіряється.

Враховуючи те, що підприємство, яке могло бути причетним до отруєння, аграрного профілю, то є ймовірність, що селяни отруїлись агрохімікатами.

Втім, за словами прес-секретаря прокуратури Харківської області Віти Дубовик, повідомлення про підозру поки що оголошено не було.

Нагадаємо, сьогодні прес-служба прокуратури Харківської області повідомила про те, що шестеро жителів Лебедівської сільської ради отруїлись невідомими хімікатами

За словами селян, напередодні працівники одного з товариств району залишили поблизу їхніх домівок «КАМАЗ» з цистерною, з якої у землю витекло близько тонни отрутохімікатів.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+