Слухати

Бойовики приховують інформацію про полонених, — Геращенко

01 червня 2016 - 16:45
Представники так званих «ЛНР» та «ДНР» приховують інформацію про місцезнаходження і кількість українських бранців на своїх територіях. Говорять, начебто у них є лише пара десятків заручників
Бойовики приховують інформацію про полонених, — Геращенко / Новини на Громадському радіо

Про це повідомила уповноважений Президента України з питань мирного врегулювання конфлікту на Донбасі Ірини Геращенко за результатами зустрічі в Мінську.

«Сьогодні левову частину роботи гуманітарної підгрупи, де українську сторону представляє також В. Медведчук, ми присвятили саме дискусії про місцезнаходження заручників і надали ОБСЄ переконливий фактаж приховування з боку бойовиків інформації про осіб, які утримують на окупованих територіях. Ми довели факт утримання там як мінімум 14 осіб зі списку заручників, а отже вимагатимемо включення їх до списків на звільнення . І звільнення! І допуску до українських бранців МКЧХ», — пишек Геращенко у Фейсбуці.

Вона зазначила, що досі немає інформації по історику Козловському, якого звинуватили в шпигунстві, про місцеутримання важкохворого Володимира Жемчугова

Також, на зустрічі йшла мова про негайне Украінська сторона на звільнення співробітника ООН , який має відповідні імунітети і якого обіцяли звільнити ще на початку травня.
 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+