Слухати

Маленькому переселенцю в Бердянську терміново потрібна допомога

01 червня 2016 - 18:12
Денису всього півтора роки. Коли хлопцю було дев'ять місяців, йому поставили діагноз менінгоенцефаліт
Маленькому переселенцю в Бердянську терміново потрібна допомога / Новини на Громадському радіо

taran_denys.jpg

Денис Таран // vk.com
Денис Таран
vk.com

Три дні Денис перебував у в комі на штучній вентиляції легенів. За результатами МРТ мозок дитини сильно пошкоджений, одна півкуля зменшена в розмірі.

Після виходу з коми він втратив всі навички: перестав впізнавати батьків, закочує очі, не тримає голови, не сидить, не ходить, не перебирає ручками предмети і не говорить.

У хлопчика тремтить праве око, рука і нога. На своє ім’я Денис не реагує.

Через перенесену інфекцію, у Дениса розвинулася гідроцефалія, лівобічний геміпарез. До основного діагнозу, через тривале перебування в реанімації в горизонтальному положенні, додалася правобічна полісегментарна пневмонія.

Життя дитини врятовано, але попереду — курс реабілітації та відновлення. Батькам малюка українські лікарі порадили звернутись до німецьких клінік.

Інформація про Дениса, реквізити картки є на сторінці у Фейсбуці.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+