Слухати

В Ощадбанку проінструктували, як за один візит оформити виплати переселенцям

01 червня 2016 - 11:17
В установі нагадали, 1 липня 2016 року виплата пенсій, усіх видів соціальної допомоги та компенсацій буде здійснюватись виключно через рахунки та мережу установ і пристроїв Ощадбанку
В Ощадбанку проінструктували, як за один візит оформити виплати переселенцям / Новини на Громадському радіо

Інструкція щодо того, як перейти за один візит до обслуговування у їхній установі опублікована на сайті банку. 

По-перше, для зручності рекомендується зареєструватись в Контакт-центрі та/або звернутись до установи Ощадбанку за місцем фактичного проживання.

По-друге, надати до Ощадбанку паспорт, довідку про присвоєння ідентифікаційного номера, пенсійне посвідчення / довідку про отримання пенсії, довідку про взяття на облік особи, яка переміщується.

По-третє, укласти з Ощадбанком договір та отримати відповідну платіжну картку.

«Одержувачів пенсії, які є внутрішньо переміщеними особами, Ощадбанк чекатиме з 1 серпня 2016 року для видачі та обміну існуючих платіжних карток на платіжні картки, які одночасно є електронним пенсійним посвідченням. Пізніше Ощадбанк ознайомить кожного одержувача пенсії більш детально з кроками, які необхідно буде здійснити для отримання та обміну існуючих платіжних карток на електронні пенсійні посвідчення», — зазначається на сайті.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+