Слухати

Де у Києві з’явиться платна дорога? / Новини на Громадському радіо

Де у Києві з’явиться платна дорога?

02 червня 2016 - 15:54
Відповідно до проекту, над яким працюватиме будівельна компанія з Португалії, в українській столиці з’явиться перша автотраса, за проїзд якою буде стягуватися плата

Як повідомляє портал Forbes.net.ua з посиланням на «автоблог», за планом вона має з’єднати Бориспільське і Столичне шосе, а її довжина складе 17 км. Будівництво фінансуватиметься за кошти приватних осіб, тому інвестори розраховують на відповідні дивіденди.

Основна мета, яку переслідують розробники цього проекту, — розвантаження основних вулиць міста від великогабаритних вантажних транспортних засобів.

«З вартістю за проїзд поки що не визначилися, але з урахуванням того, що середньоєвропейський тариф проїзду платними автотрасами становить дві гривні за кілометр, то передбачається, що за те, щоб покататися київською платною дорогою автолюбителям доведеться розщедритися на суму 3035 грн», — пише видання.

Цілком ймовірно, що плата буде стягуватися тільки за проїзд великовантажних автомобілів, для приватних автомобілістів проїзд може бути безплатним.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+