Слухати

Голову «Укравтодору» звільнено, на заміну шукають «гідну кандидатуру»

02 червня 2016 - 13:01
Кабінет міністрів України 1 червня 2016 року звільнив голову Державного агентства автомобільних доріг України («Укравтодор») Андрія Батищева, замість нього поки ніхто не призначений

Про це повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

«Змінено керівництво «Укравтодору». Тепер ключове завдання — не втратити темпу ремонту доріг, не дати розікрасти виділені платниками податків засоби та знайти гідну кандидатуру нового глави цієї організації. Правда, з конкурсами щось треба робити, тому що іноді вони викликають щире здивування, а не очікуване захоплення», — написав Омелян на своїй сторінці в мережі Facebook.

Коментуючи звільнення УНІАН міністр повідомив, що зараз виконуючим обов’язки голови «Укравтодору» призначений перший заступник керівника держагентства Євген Барах.

Причин звільнення Батищева глава Мінінфраструктури не вказав.

В той же час на сайті «Укравтодору» зазначається, що Андрія Батищева звільнено за його власним бажанням.  

«Якість українських доріг – це найгостріше питання нашого суспільства. Це не лише безпека та комфорт громадян, це, в першу чергу, обличчя держави та наріжний камінь економіки. Нам вдалося зробити дуже багато на шляху реформування галузі та найважливіші досягнення ще попереду. Я впевнений, що мій наступник правильно оцінить наші напрацювання і зможе довести справу до кінця», – таку заяву зробив Андрій Батищев, вже колишній голова «Укравтодору» у свій останній робочий день.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
FacebookTwitterGoogle+