Слухати

У Києва є план щодо голосування переселенців під час виборів на Донбасі

02 червня 2016 - 13:45
Українська делегація під час зустрічей у Мінську наполягає на праві переселенців голосувати під час можливих місцевих виборів на тимчасово непідконтрольних територіях Донбасу дистанційно
У Києва є план щодо голосування  переселенців під час виборів на Донбасі / Новини на Громадському радіо

Про це в коментарі Цензор.НЕТ повідомила член політичної підгрупи по переговорам у Мінську Ольга Айвазовська.

«Безумовно, першим питанням є безпека, тобто відведення та / або роззброєння військ російських найманців», — підкреслила вона, уточнивши, що представники непідконтрольних територій виступають проти такого рішення .

Проте, за її словами, Київ наполягає на подібному рішенні, а також на пропорційній системі виборів за участю українських політсил, виключаючи низовий рівень влади.

«Сільські голови і так далі будуть обиратися, звичайно, на мажоритарних підставах», — уточнила Айвазовська.

Але, за її словами, представники «ДНР» та «ЛНР» в ході переговорів у Мінську 1 червня не пішли назустріч пропозиціям України.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+