Слухати

Переселенці Краматорська мітингуватимуть через міграційні штампи

03 червня 2016 - 11:43
У понеділок, 6 червня, переселенці вийдуть на площу Миру з мітингом, щоб заявити про проблему з міграційними печатками, яка вже тривалий час не вирішується
Переселенці Краматорська мітингуватимуть через міграційні штампи / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє «Восточный проект».

«Вийдемо в понеділок 6 червня на площу Миру до виконкому. Для того, щоб заявити про те, що проблема з міграційними печатками є! Вона не вирішується! І вимагати якнайшвидшого вирішення цього питання, тому що людям необхідно якось існувати.

За більш ніж два місяці своєї роботи нинішній уряд не спромігся навести постанову Кабміну №509 «Про облік внутрішньо переміщених осіб» у відповідність до Закону України від 13 січня 2016 року, що підсилює гарантії і дотримання прав переселенців.

В результаті, тисячі переселенців позбавлені можливості отримувати свої законні соціальні виплати та адміністративні послуги», — повідомляє організатор Ганна Подільська.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+