Слухати

Розенко розповів, як інвалідам з непідконтрольних територій отримати пенсії

03 червня 2016 - 18:15
Для отримання пенсій інвалідам з непідконтрольних територій необхідно переїхати на контрольовану територію
Розенко розповів, як інвалідам з непідконтрольних територій отримати пенсії / Новини на Громадському радіо

Про це Віце-прем’єр-мінстр України Павло Розенко заявив після завершення засідання правління Пенсійного фонду України у Кам’янці-Подільському, відповідаючи на запитання кореспондента УНН щодо отримання пенсій інвалідами, які проживають у східних областях України, які підконтрольні бойовикам так званих «ЛНР/ДНР».

«Ми готові забезпечити виплату пенсій всім, хто має на це право. Що ж до пенсіонерів-інвалідів, які проживають на територіях, які не контролюються українською владою, то вони мають переїхати туди, де зможуть законно отримати всі, гарантовані Конституцією виплати. На окупованих територіях сходу немає ані установ пенсійного фонду України, ані установ соціального захисту населення України», — сказав П.Розенко.

В той же час Віце-прем’єр-міністр України не зазначив, яким чином інваліди можуть це зробити.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+