Слухати

Щонайменше 5000 суддів будуть відправлені у відставку — Аваков

03 червня 2016 - 14:01
Так голова МВС Арсен Аваков коментує проголосований учора в парламенті законодавчий пакет
Щонайменше 5000 суддів будуть відправлені у відставку — Аваков / Новини на Громадському радіо

Щонайменше 5000 з 7000 суддів будуть відправлені у відставку після проголосованого вчора у ВР законодавчого пакета. Про це написав на своїй сторінці голова МВС Арсен Аваков. 

«Суди будуть створюватися заново — ніяких автоматичних переказів і переходів зі старих суддів у нові! Тільки нові конкурсні набори! Це, якщо хто не зрозумів — грубе резюме вчорашнього проголосованого в Раді законодавчого пакета Конституційних змін і супутнього Закону», — зазначив Аваков. 

«Тепер справа за імплементацією законів — і це вкрай важливо, адже бюрократичний дракон старої корумпованої судової мафії ще не вбитий. Це тільки початок шляху — важливо не розслаблятися і йти далі!», — заявив він.

ВР затвердила зміни до Конституції в частині правосуддя конституційною більшістю. «За» проголосували 335 депутатів. Серед них фракції коаліції – «БПП», «НФ» та «Опозиційний Блок».

Правозахисники платформи «Правозахисний порядок денний» розкритикували зміни до Конституції в частині правосуддя, за які 2 червня проголосували 335 народних депутатів.

«Громадське радіо» передавало, як експерт «РПР» розповів про найбільшу «зраду» всередині судової реформи.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+