Слухати

У Кіровоградській колонії бунт, співробітники бояться за своє життя

03 червня 2016 - 09:22
У Кіровоградській виправній колонії №6 справжній бунт, ув'язненні нападають на співробітників, забирають ключі та спецзасоби, відкривають або виламують всі двері
У Кіровоградській колонії бунт, співробітники бояться за своє життя / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє екс-голова ДПтСУ Сергій Старенький.

«Розкачує ситуацію «Краснодонський», відчуваючи слабість, безпомічність і розгубленість співробітників ДПтСУ. Засуджених з ВК-6 вже готові підтримати ВК-49 та СІЗО Кіровоградської області», — пише Сергій Старенький.

Він зазначає, що співробітники колонії вже третій день не знаходять в зону, тому що бояться за своє життя. 

«Я довго не хотів про це писати. Все чекав що Мін’юст відреагує. Але ситуація вже вийшла з-під контролю. Ще трохи — і необхідно буде втручання зовнішніх сил. Поліції, Нацгвардіі», — додав Старенький.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+