Слухати

З найпопулярнішого «дитячого» пляжу в Севастополі вивезли весь пісок

03 червня 2016 - 14:58
Замість піщаного пляжу — валуни, притрушені пилом. Колись на «Омезі» у Севастополі не було відбою від туристів із дітьми і пенсіонерів, які люблять мілину та гарячий пісок. Тепер же тут — голе каміння
З найпопулярнішого «дитячого» пляжу в Севастополі вивезли весь пісок / Новини на Громадському радіо

Місцеві розповідають: пісок нібито вивезли на найближче будівництво. Про це повідомляє кореспондент з Криму для «Громадського радіо». 

Завмерло і життя туристичне. Колись з добрий десяток невеличких барів і дискотек вздовж узбережжя наповнювалися навіть поза сезоном. Тепер більшість з них зачинені або виставлені на продаж чи оренду.

porozhniy_bar.jpg

 Порожній бар // «Громадське радіо»
Порожній бар
«Громадське радіо»

Сам пляж зустрічає поодиноких туристів смородом сміття і не вичищених водоростей. Колись популярний в підлітків пірс вже другий рік зачинений на ремонт. Околиці заростають бур’яном.

Місцеві жартують — це все заради добра севастопольців. Фотограф Тетяна Москаленко поділилася своїми враженнями від візиту на колись популярний пляж: «Думаєте погано? Ні, все заради дітей. Тепер ніхто не зможе зарити в пісок бичок чи шприц, чи ще якусь гидоту. Добре? Однозначно! І пісок з пляжу пішов на добру справу. Як кажуть місцеві, на будівництво найближче — подвійна користь. Щоправда, ми знайшли останній мішок піску (загубили, коли тирили). А новітній атракціон — знайди свою дитину в бур’яні? Браво! Дешево і сердито, а як захоплююче!», — пожартувала мешканка Севастополя у своєму Фейсбук.

13 323 862_976 308 809 151 661_1 833 538 568_o.jpg

Пляж у Севастополі цього року // «Громадське радіо»
Пляж у Севастополі цього року
«Громадське радіо»

Особливий захват зараз викликали напівзруйновані роздягалки. З боку пляжу вони виглядають нормальними, а з іншого — не мають одної стінки.

rozdyagalka2.jpg

Роздягалка // «Громадське радіо»
Роздягалка
«Громадське радіо»

Пляжний же туалет, навпаки, зачинений з усіх боків на замки.

Для порівняння, у 2013 році пляж був популярним серед відпочиваючих.

omega_2013_god.jpg

Пляж «Омега», 2013 рік // vgorode.ua
Пляж «Омега», 2013 рік
vgorode.ua

Кореспондент з Криму, «Громадське радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+