Слухати

Через зливу в Одесі заборонили купатись в морі

04 червня 2016 - 10:17 68
Внаслідок зливи вночі і вранці 3 червня в морську воду біля узбережжя Одеси потрапили неочищені стоки з вулиць міста

 огляду на це фахівці відділу держнагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держслужби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів в Одеській області не рекомендує протягом найближчих днів купатися в Чорному морі, повідомляє Укрінформ.

«У зв’язку зі значними зливовими опадами, що випали 2-3 червня 2016 року в Одесі, в акваторію пляжів міста потрапила велика кількість поверхневих вод. З метою недопущення погіршення епідеміологічної ситуації в оздоровчий період і для профілактики захворювань, що передаються водним шляхом, одеситам і гостям міста рекомендується тимчасово утриматися від морського водокористування на пляжах до особливого розпорядження», — зазначили в Управлінні інформації Одеської міськради, пославшись на вимогу служби.

У свою чергу, керівник відділу держнагляду за дотриманням санітарного законодавства Держслужби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів в Одесі Гнат Сафьян уточнив, що «2 червня фахівці провели аналіз морської води біля узбережжя, який показав, що всі показники не перевищували допустимих нормативів».

«Зараз працівники комунального підприємства» Узбережжя «встановлюють на пляжах Одеси таблички про заборону морського водокористування», — додав Сафьян.

Нагадаємо, в Одесі: за 2 дні випала місячна норма опадів. Потоки води перекрили дорогу громадському електротранспорту, а в середмісті дерево завалилося на будинок і придавило машину, припарковану поруч.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+