Слухати

Обшук у заступника голови Миколаївщини: мережа тунелів і сейфи із золотом / Новини на Громадському радіо

Обшук у заступника голови Миколаївщини: мережа тунелів і сейфи із золотом

04 червня 2016 - 14:36
Служба безпеки України заявила, що спільно з військовою прокуратурою припинила корупційну діяльність групи чиновників на чолі з першим заступником голови Миколаївської ОДА Миколою Романчуком

Про це повідомили в прес-центрі СБУ.

Під час першого етапу спецоперації правоохоронці затримали двох помічників заступника губернатора в центрі Миколаєва після отримання хабара в розмірі вісімдесяти тисяч доларів США. Гроші були частиною суми в 92 000 американських доларів, яку чиновники вимагали від підприємця за сприяння в оформленні документів на видобуток корисних копалин. При затриманні співробітники СБ України були змушені застосувати зброю.

На другому етапі операції співробітники СБУ та прокуратури провели санкціоновані обшуки на робочих місцях і за місцем проживання фігурантів справи, в тому числі в маєтку першого заступника голови облдержадміністрації Миколаївської області. Чиновник зберігав удома валізу з 300-ми тисячами доларів США і велику кількість ювелірних виробів.

Під будівлею співробітники спецслужби виявили мережу тунелів, в яких знаходилися сейфи з золотими злитками, старовинними іконами, антикваріатом, столове срібло. У сейфах також зберігалася «чорна бухгалтерія», яка доводить проведення корупційних оборудок.

tuneli.jpg

Виявлені тунелі // inshe.tv
Виявлені тунелі
inshe.tv

obshuk1.jpg

Обшук // inshe.tv
Обшук
inshe.tv

seyfy.jpg

Сейфи // inshe.tv
Сейфи
inshe.tv

starovynni_knygy.jpg

Старовинні книги // inshe.tv
Старовинні книги
inshe.tv

zoloti_zlytky.jpg

Золоті злитки // inshe.tv
Золоті злитки
inshe.tv

antykvariat.jpg

Гроші, антикваріат // inshe.tv
Гроші, антикваріат
inshe.tv

groshy2.jpg

Гроші, виявленні під час обшуку у Миколи Романчука // inshe.tv
Гроші, виявленні під час обшуку у Миколи Романчука
inshe.tv

Відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України. Першого заступника губернатора і заступника голови однієї з райдержадміністрацій Миколаївської затримали згідно зі ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+