Слухати

Бойовик-блогер з «ДНР»: «Зливу» немає і підтримка «ЛДНР» не припиняється

05 червня 2016 - 12:11
Блогер-бойовик на Донбасі, росіянин Олександр Жучковський пише, що почастішали випадки, коли російським громадянам «не рекомендують» йти в ВС «ДНР»
Бойовик-блогер з «ДНР»: «Зливу» немає і підтримка «ЛДНР» не припиняється / Новини на Громадському радіо

Про це пише у соцмережі росіянин Олександр Жучковський, який не приховує, що брав участь у бойових діях на Донбасі на боці бойовиків. За його словами, почастішали випадки, коли російським громадянам «не рекомендують» зараз йти в ВС «ДНР», і певна частина людей відсіюється.

«Це, звичайно, нехороший знак, але поки я пов’язую це тільки з вищезгаданої причиною (як з виведенням частини «відпускників») — РФ досі боїться «світитися» на Донбасі, тому дана установка не рекомендувати російським громадянам вступати в ополчення (щоб, відповідно, в разі великих боїв не потрапляли в полон і не виявлялися противником серед загиблих); але, повторюю, конкретного заборони немає», — пише бойовик.

Жучковський зазначає, що політичний процес, «гра в піддавки» йде своїм чередом, а військовий конфлікт — своїм.

«Підтримка Центром республік і ополчення триває, а негативні моменти на кшталт вищезгаданих мають приватний, а не загальний характер. Очевидним є прагнення РФ по десятому колу домовитися з Києвом, звідси багато показних дій і заяв (хоча ці дії помилкові, а заяви обурливі, як наприклад у Лаврова недавно). Але сценарій «зливу» не реалізується і підтримка ЛДНР не припиняється, оскільки в можливість домовитися політики до кінця не впевнені, а силовики зі свого боку продавлюють свою лінію», — зазначає бойовик.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+