Слухати

Говорити про «Новоросію» не означає бути сепаратистом, — Гончаренко

05 червня 2016 - 14:46
Нардеп підкреслив, що в інтерв'ю Новоросію згадував в історичному контексті, про «Новоросійську республіку» не йшлося
Говорити про «Новоросію» не означає бути сепаратистом, — Гончаренко / Новини на Громадському радіо

Про це депутат від БПП Олексій Гончаренко заявив в ефірі програми «Ранкова хвиля».

«А може, хтось згадає, що тут було Кримське ханство? То це значить, що я пропоную його віддати Османській імперії? Давайте посадимо всіх наших істориків», — сказав Гончаренко.

Також він запевнив, що поки не збирається позиватися до суду за наклеп і вважає звинувачення нардепа з «Радикальної партії» Ігоря Мосійчука смішними.

«Я казав і кажу, що російськомовні громадяни в Україні мають такі ж права, як і всі інші. До речі, сьогодні на фронті, де я буваю регулярно, більше російськомовних, ніж україномовних. Про що це каже? Про те, що російськомовні громадяни так же люблять свою Батьківщину, як й україномовні. Людей не можна розділити за цією ознакою. Якщо це привід для того, щоб посадити мене в тюрму, так давайте. Я думаю, за це треба дати не менше 50 років», — додав депутат від БПП.

В прямому ефірі «Громадського радіо» свою думку озвучив й Ігор Мосійчук. Він пов’язує дільність екс-регіонала Олексія Гончаренка, який, на думку Мосійчука, пропагував «русский мир», з трагічними подіями 2 травня 2014 року в Одесі. Матеріали справи передані до ГПУ. За депутатським зверненням порушено кримінальне провадження.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+