Слухати

Хвора дівчинка під обстрілами написала зворушливого листа «головному в ООН»

05 червня 2016 - 09:43
Даша з татом їдуть до Харкова, щоб пройти нове обстеження і курс лікування очей і нервової системи
Хвора дівчинка під обстрілами написала зворушливого листа «головному в ООН» / Новини на Громадському радіо

Лист та фото дівчинки, яка проживає в АТО на лінії зіткнення, опублікував на своїй сторінці волонтер Євген Каплін, що збирає гроші їй на лікування. 

«Рік тому, коли в селищі була ескалація конфлікту, гуманітарна місія Проліска вивезла Дашу разом з татом Сергієм на мирну Харківщину. Добрий дядя Роман Марабян провів обстеження дівчинки, яка до цього багато часу провела в підвалі, і призначив курс лікування. Коли курс був пройдений і ситуація в селищі трохи стабілізувалася, тато з Дашею вирушили додому. Зараз в селищі знову періодично йде стрілянина. У понеділок (післязавтра) Даша зі своїм татом приїдуть до Харкова, щоб пройти нове обстеження і курс лікування очей і нервової системи. Дуже хочеться допомогти дитині в оплаті медикаментів і перебування в Харкові, я сподіваюся що до понеділка у нас вийде зібрати допомогу для Даші і ми її обов’язково їй передамо!», — написав волонтер

13 320 581_850 835 288 382 517_2 151 245 763 549 341 913_o.jpg

Лист Даші // Фейсбук Євгена Капліна
Лист Даші
Фейсбук Євгена Капліна

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+