Слухати

Швейцарці проти виплат з бюджету по $2,5 тис./місяць на кожного громадянина

05 червня 2016 - 17:29
Прихильники безумовного доходу кажуть, що щомісячна виплата незалежно від працевлаштування допомогла б людям розкрити свій творчий потенціал
Швейцарці проти виплат з бюджету по $2,5 тис./місяць на кожного громадянина / Новини на Громадському радіо

У Швейцарії на референдумі проголосували на ділянках висловилися проти ініціативи про введення безумовного доходу в 2,5 тис. доларів для дорослих і 625 доларів для дітей. Про це повідомляє BBC.

За попередніми даними, 78% населення проголосували «проти».

Прихильники безумовного доходу кажуть, що щомісячна виплата незалежно від працевлаштування допомогла б людям розкрити свій творчий потенціал.

Противники цієї ініціативи, до якої належить і уряд Швейцарії, стверджують, що безумовний основний дохід вдарить по державному бюджету і помітно послабить економіку країни.
 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+