Слухати

У 5 населених пунктах в АТО немає води через відсутність дозволу на ремонт

05 червня 2016 - 16:37
Все ще не отримано дозвіл на виконання робіт на цій території від Спільного центру контролю і координації припинення вогню
У 5 населених пунктах в АТО немає води через відсутність дозволу на ремонт / Новини на Громадському радіо

Як і раніше не вдається відновити водопостачання в Оленівці, Березовому, Степовому, Солодкому, Тарамчуку. Про це повідомляє Донбасс SOS.

Відновилися ремонтні роботи на напірному трубопроводі каналу Сіверський Донець-Донбас в районі Майорського. Дозвіл на виконання робіт на цій території від Спільного центру контролю і координації припинення вогню ремонтники отримали 1 червня. Вони вже проводилися на цій ділянці каналу влітку минулого року, але через обмежений термін дозволу ремонт закінчити не вдалося.

«До теперішнього часу не отримано дозвіл від Спільного центру контролю і координації припинення вогню на проведення робіт з відновлення водопостачання населених пунктів: Оленівка, Березове, Степове, Солодке, Тарамчук», — зазначають волонтери. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+