Слухати

У Дніпрі медсестра отримала квартиру за опіку над 800 бійцями АТО

05 червня 2016 - 12:37
У Дніпрі медсестра обласної клінічної лікарні ім. Мечникова за порятунок поранених бійців отримала квартиру
У Дніпрі медсестра отримала квартиру за опіку над 800 бійцями АТО / Новини на Громадському радіо

Тетяна Демченко працює медсестрою у відділенні ургентної анестезіології обласної клінічної лікарні ім. Мечникова десять років. За період проведення АТО через відділення лікарні пройшло 800 поранених бійців, ними опікувалася і Тетяна, передає прес-служба міської ради.

Тетяна Демченко є єдиною в країні медичною сестрою, якій у 2015 році Указом Президента України присвоєно звання «Заслужений працівник охорони здоров’я України».      

p6 030 478.jpg

Медсестра Тетяна Демченко отримала квартиру  // http://dniprorada.gov.ua
Медсестра Тетяна Демченко отримала квартиру
http://dniprorada.gov.ua

Ордер на квартиру Тетяні вручила міська влада.

«Дуже вдячна владі нашого міста за надану мені квартиру, навіть і не сподівалася на це. До цього часу власного житла не мала, мешкала разом з одинадцятирічної донькою у малесенькій кімнаті гуртожитку без зручностей. Стояла у районі на квартирній черзі і сьогодні отримала від міста довгоочікуване житло. Дуже щаслива і ще раз велика вдячність», — зазначила Тетяна Демченко.  

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+