Слухати

У Криму жителі зняли на телефон смерч — відео

05 червня 2016 - 09:28
Відзначається, що через негоду на дорогах утворилися великі затори
У Криму жителі зняли на телефон смерч — відео / Новини на Громадському радіо

Поблизу Керчі в окупованому Криму пронісся смерч. Про це повідомляє Кerch.com.ru.

Відзначається, що через негоду на дорогах утворився великий затор.

«Погода сьогодні дивує: в небі з’явився торнадо! Навколо темнота, злива, блискавки! Ну просто небо розкрилося!» — пишуть про негоду в соцмережах.

Для України смерчі і торнадо є досить рідкісними явищами. Знижений тиск усередині смерчів створює «ефект насоса», тобто всмоктування навколишнього повітря, води, пилу, предметів, людей і тварин усередину воронки. Цей же ефект призводить до зривання дахів і руйнування будинків, що потрапляють у середину смерчу. Смерчі часто наносять втрати інфраструктурі міських поселень (можуть переносити з місця на місце навіть великі предмети, автомобілі).

b_57 707_001.jpg

Смерчь // http://www.kerch.com.ru/
Смерчь
http://www.kerch.com.ru/

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+