Слухати

Українські інструктори поліції виїхали на стажування до Туреччини

05 червня 2016 - 13:57
5 червня, перша група патрульних поліцейських відбула на навчання до Туреччини. 22 працівника підрозділів патрульної поліції близько тижня стажуватимуться на базі поліції Турецької Республіки
Українські інструктори поліції виїхали на стажування до Туреччини / Новини на Громадському радіо

22 правоохоронця майже тиждень вивчатимуть досвід правоохоронних органів Турецької Республіки. Патрульні відбувають до Туреччини, аби потім передати отриманий досвід своїм колегам. Домовленість про тренінги була досягнута у травні цього року під час зустрічі у МВС України.

Про це повідомляє прес-служба Національної поліції.

5 червня, перша група патрульних поліцейських відбула на навчання до Туреччини. 22 працівника підрозділів патрульної поліції, серед яких – двоє дівчат,  близько тижня стажуватимуться на базі правоохоронних органів Турецької Республіки. Поліцейські пройдуть тренінг із тактики  дій під час масових заходів.

За словами головного інспектора відділу договірної роботи та міжнародного співробітництва Департаменту патрульної поліції Олесі Омелянович, дуже важливим є те, щоб поліцейські, особливо патрульні, володіли такими навичками.

На цей курс відбиралися саме інструктори з тактичної підготовки. Вони пройшли базовий курс з тактики і мають досвід викладання. Самі патрульні кажуть, що  перейняти для себе такий досвід для них вкрай важливо.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+