Слухати

Анонім продає паролі 100 млн користувачів «ВКонтакте» за 600$

06 червня 2016 - 09:11
Аккаунти були зламані десь між 2011 і 2013 роком
Анонім продає паролі 100 млн користувачів «ВКонтакте» за 600$  / Новини на Громадському радіо

Аккаунти більше 100 мільйонів користувачів соціальної мережі «ВКонтакте» виставлені на продаж в тіньовому сегменті інтернету. Про це повідомляє інформаційний портал Motherboard. Хакер, який називає себе Peace, заявив, що продає дані за 1 біткоїн (віртуальну валюту, еквівалент якої дорівнює $ 570).

За його словами, аккаунти були зламані десь між 2011 і 2013. Він також заявив, що має доступ до ще 71 мільйону особистих даних користувачів, але поки вирішив їх не продавати.

Сайт LeakedSource, який займається моніторингом витоків, заявив, що під час перевірки 100 обраних випадковим чином аккаунтів 92 виявилися діючими. При цьому сайт проаналізував паролі зламаних аккаунтів і пише, що понад 700 тисяч мали найпростіший пароль 123 456, а також QWERTY і 123 123.

Як повідомили ТАСС в прес-службі «ВКонтакте», злому бази даних не було, а «мова йде про старій базі логінів / паролів, яку шахраї збирали в період з 2011 по 2012 роки».
При цьому всім згаданим в ній користувачам дані для входу на сторінки змінювалися примусово.

«Громадське радіо» передавало, що прес-секретар «ВКонтакте» зізнався, що спецслужби РФ читають переписки.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+