Слухати

На Херсонщині в поліції приховують затримання — омбудсмен

06 червня 2016 - 12:22
Про це повідомляють співробітники офісу Уповноваженого ВР з прав людини, які здійснили моніторинговий візит до відділення поліції після численних скарг
На Херсонщині в поліції приховують затримання — омбудсмен / Новини на Громадському радіо

Поліція міста Гола Пристань (Херсонська область) грубо порушує права та свободи людини, передає портал «Центр інформації про права людини». 

Про це повідомляють співробітники офісу Уповноваженого ВР з прав людини, які здійснили моніторинговий візит до відділення поліції після численних скарг.

Представники омбудсмена зазначають, що у відділку вони виявили факти порушення прав затриманих на захист (несвоєчасне інформування адвоката про затримання); приховування затримань (внесення недостовірних відомостей до службових документів); порушення права на медичну допомогу (невиконання рекомендацій лікаря щодо затриманих); безпідставного застосування спеціальних засобів, поміщення затриманих у карцер всупереч процедурі.

Працівники офісу омбудсмена також повідомили про формальні розслідування, які проводить керівництво поліції за фактами побиттів затриманих.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+